Alumiiniumist ribakardinad

AlumiiniumribakardinKlassikalised alumiiniumist ribakardinad:

Kardina valmistamisel kasutatakse tavapäraselt 25 mm laiust alumiiniumriba, kuid võimalik on tellida ka 16 mm, 35 mm ja 50 mm laia ribaga kardinaid. Ribasid on paljudes erinevates värvitoonides, ka puiduimitatsiooniga ribadena.

Kardinad on juhitavad nöör- / pulksüsteemiga, kardinad kinnitatakse seinale või lakke. Soovi korral on võimalik lisada alakinnitused kas trosside, magnetite või konksudega.

Klassikaliste ribakardinate suurim võimalik laius on 300 cm ja suurim võimalik kõrgus samuti 300 cm.

 

Katteliistuga pakettaknale integreeritud alumiiniumribakardinad:

Ribakardin katteliistugaKardin paigutub täpselt akna või ukse klaasiava sisse, akna või ukse avamisel liigub kardin koos avatava ukse või aknaga. Kardin kinnitatakse klaasiliistu külge. Vältimaks kardina akna ees „kiikumist“, on võimalik kasutada küljetrosse või magneteid altkinnituseks.

Kardina valmistamisel on võimalik kasutada 25 mm või 16 mm alumiiniumriba. Ribasid on valida paljudes erinevates värvitoonides. Katteliistude värvivalikusse kuuluvad valge, hõbedane, tumepruun, mahagon, tamm, kirss ja naturaalne puit. Kardina suurim võimalik laius 230 cm, suurim kõrgus 250 cm, suurim pindala 3 m². Kardina tellimiseks on vaja mõõta klaasiava laius ja kõrgus ning klaasiliistu sügavus.

Klaasidevahelised ribakardinad:

Kardin paigutatakse aknaklaaside vahele, juhtimine tuuakse läbi aknaraami tuppa. Kardinad sobivad soome-tüüpi akendele ja teistele kahest eraldi raamist koosnevatele akendele. Kardinad valmistatakse 25 mm või 16 mm alumiiniumribast, ribasid võimalik valida erinevates värvitoonides. Kardina suurim laius on 300 cm, suurim kõrgus 300 cm, suurim pindala 8 m².

Hinnapäring

 

Kinnitus