Kassettrulood

Kassettrulood võimaldavad katta akna klaasiava, jättes aknalaua vabaks. Eriti mugav on kasutada selliseid ruloosid terrassi- ja rõduuste akendel või muudel sageli avatavatel akendel – aknad jäävad avatavaks, ilma et peaks rulood eest ära võtma.

Kassettruloode valmistamiseks saab kasutada suuremat osa tekstiilist rulookangastest, v.a väga jäigad või paksud kangad. Samuti ei soovitata kasutada suuremustrilisi kangaid.

Pakettakna kassettrulooPakume kolme tüüpi kassettruloosid:

Kassettrulood pakettakendele

Rulookassett kinnitatakse klaasiliistu külge sobivas mõõdus kruvidega, küljeliistud kinnitatakse kahepoolse teibiga. Kardin on juhitav kettmehhanismiga, ruloo kangas liigub sujuvalt küljesiinide taga.

Ruloo suurim võimalik laius on 130 cm ja suurim kõrgus 200 cm; võimalik on valmistada ka kuni 160 cm laiust rulood, kuid siis ainult kõrgusega kuni 160 cm. Selliseid kassetruloosid saab kasutada akende puhul, kus klaasiliistu sügavus on vähemalt 16 mm.

Valmistame valge alumiiniumkasseti ja küljeliistudega pakettakna kassettruloosid. Eritellimusena pakume ka tumepruuni ja erinevat tooni puiduimitatsiooniga (mänd, kuldne tamm, mahagon, tume tamm, pähkel, must puusüü) kassette ning küljeliiste.

Kassettruloo LuxKassettruloo Lux

Lux on klaasiavale paigaldatava kasseti ja U-kujuliste küljesiinidega ruloo, mida on eriti sobiv kasutada siis, kui klaasiliistu sügavus on väga väike ning pole võimalik kasutada tavalist pakettakna kassettrulood. Ruloo kassett kinnitatakse kruvidega ning siinid kahepoolse teibiga klaasiliistu külge. Ruloo kangas jookseb U-kujuliste siinide vahel. Kuna siinid on küllalt kitsad, siis ei varja nad akna valgusava. Võimalik on pakkuda valget, tumepruuni, musta, kuldse tamme, mahagoni, tumeda tamme ja pähkli tooni kassetti ja küljeliiste. Ruloo maksimaalne laius on 160 cm ja kõrgus 190 cm.

LuisaKassettruloo Luiza

Luiza on nn tagurpidi ruloo, mille kassett asub akna klaasiava allservas ja kangas liigub alt üles. Kassetis peituv vedrumehhanism aitab hoida kangast trimmis ja ruloo ülaservas olev käepide ning juhikud võimaldavad stoperdada rulood soovitud kõrguses. Ruloo kassett ja küljeliistud kinnitatakse aknaraami külge kahepoolse teibiga. Pakume ainult valge kasseti ja valgete U-kujuliste küljeliistudega rulood. Ruloo väikseim võimalik laius on 50 cm ja suurim 160 cm, suurim kõrgus 180 cm.

Hinnapäring

 

Kinnitus