Korteriuksed

nr.8Korteriukse komplekt koosneb 62 mm paksuset ukselehest, puitlengist ning ASSA analooglukust AN565 koos originaalse lukukorpusega.Ukselehe sees on vahtpolüstüroolist soojustuskiht. Ukselehe välispind on kahelt poolt kaetud HDF plaadiga (kõrgsurve puiduplaat, mis toodetud spetsiaalselt välisuste tootmiseks).

Pinna viimistlemine
Ukselehe viimistlemiseks kasutatakse RAL–värvikaardil esindatud värve või sobivas toonis Akzo Nobeli peitsidega toonitud kase- või tammespooni, mis on peale peitsimist lakitud. Viimistlemisel kasutatavad kõvendiga värvid ja lakid tagavad vastupidavuse välistingimustele ning õige hooldamise korral ukse pikaealisuse.

Omadused
Parema soojapidavuse tagamiseks uksel kasutatakse topelt-silikoontihendeid – üks perimeetriliselt ümber ukse ja teine ukselengi sees. Ukse soojapidavuse näitaja on U=0,8 W/m2K.

Uksele paigaldatakse ASSA analooglukk AN565 koos ASSA originaalse lukukorpusega, võimalikud lukustuse osas ka muud variandid kokkuleppel tellijaga. Uks valmistatakse väljapoole avaneva manteluksena, käelisus vastavalt tellija valikule. Võimalik on uksega sama lengi sisse lisada kinnine või avatav laiend. Uksele on võimalik paigaldada uksesilm.

Hinnapäring

 

Kinnitus