Aknakatted

RULOOD

Klassikalised ja mugavad rulood on lollikindel valik igasse koju. Reguleerides valgust ja temperatuuri, sobivad rulood iga interjööriga kodusse – olgu selleks minimalistlik või luksuslik interjöör. Mis kõige parem – ruloosid on hämmastavalt lihtne puhastada ja kasutada, mistõttu püsivad nad kaua nagu uued. Tagasihoidlikult peened või julged mustritega rulood, kassettrulood või tekstiilrulood – meilt leiad kõike. Lao kangajääkidest rulood ja kassettrulood hinnasoodustusega kuni 25%

VOLDIKKARDINAD

Voldikkardinad on voltidena suletavavad tekstiil- ehk plisseekangast kardinad.
Trendikad, universaalsed ja praktilised – voldikkardinad on ideaalsed, et lisada tuppa hubasust. Nii ülevalt kui alt avanevad voldikkardinad on ühed vastupidavamad ja lihtsamini puhastatavad aknakatted. Voldikkardin on hea valik ka erilise kujuga akendele – olgu selleks kolmnurkne, ümar või muu mittestandardne aken.

Voldikkardinad lihtsalt näevad šikid välja. Leia enda kodu jaoks sobiva suurusega voldikkardinad meilt – soodsad hinnad ja mitmekülgsed valikud tagavad, et sinu kodu jaoks õiged voldikkardinad on siinsamas!

PUTUKAVÕRGUD

Ilmastikukindlad ja vastupidavad putukavõrgud kaitsevad tüütute putukate eest.

Putukavõrgu saab paigaldada peaaegu kõigile akendele ja ustele. Hoia aknad tuulutusasendis või pärani lahti – tuppa tungivate putukate pärast pole vaja muretseda.

PÜSTLAMELLKARDINAD

Kontoriruumides kasutatavad püstlamellkardinad on üha populaarsemad ka modernsetes kodudes – ja mitte ainult korporatiivsetes beežides toonides.

Ideaalsetena suuremate aknapindade katmiseks, saab püstlamellkardinatega reguleerida ka valguse suunda ja hulka. Kinnita lakke, seina külge või aknaavasse – valik on sinu.

RIBAKARDINAD

Ribakardinad pole populaarsed asjata – neid saab kasutada nii kontoriruumides kui ka eluruumide kaunistamiseks koos dekoratiivsete kardinatega või iseseisvalt.

Paindlikud ja elegantsed ribakardinad annavad ruumile moodsa välimuse ja võimaldavad reguleerida valgusvoogu just nii nagu vaja – lase valgus rikkalikult tuppa või muuda tuba täiesti pimedaks. Mugavad ja innovaatilised – nendega lihtsalt ei saa mööda panna.

ROOMAKARDINAD

Tekstiilist roomakardinad on minimalistlikud ja sobivad igasse interjööri.

Üles tõmmates moodustuvad voldid, alla lastes on kangas sirge. Olenevalt kangast võib tulemus olla seinaga kokku sulanduv või hoopis suurejooneliselt ekstravagantne.

PANEELKARDINAD

Kaunid, lihtsad ja sirged siinil jooksvad paneelkardinad lisavad tuppa ruumikust.

Pole oluline, kas koju, kontorisse või ühiskondlikesse ruumidesse, paneelkardinad sobivad erinevate valgusvajaduste rahuldamiseks tänu paneelide liigutamis– ja kombineerimisvõimalustele. Lisaks on võimalik paneelkardinatega ruumi jaotamine.

TEKSTIILKARDINAD

Langevad tekstiilkardinad loovad tuppa hubasust.

Ajatu aknakate suure valiku toonide ja mustritega annab interjöörile uue ilme.

KARDINAPUUD JA KARDINASIINID

Ükski kardin ei saa riputatud ilma kardinapuuta. Kardinapuu pole kodu sisustuses väike detail, vaid oluline element, mis muudab kodu õdusaks ja annab ruumile isikupära. Kas sinu valikuks on ajatu kardinapuu või minimalistlik kardinasiin?

Kardinapuud ja kardinasiinid, mida on lihtne paigaldada. Erinevad suurused, stiilid ja värvid – vali lihtsalt endale sobiv välja.

TURVAKARDINAD

Turvakardinad hoiavad sinu või ettevõtte vara.

Turvakardinad kaitsevad sissemurdmiste eest ja piiravad nähtavust.

MARKIISID

Markiisid muudavad terrassi ja rõdu ilmastikukindlaks, andes hoonele ka stiilse välimuse.

Lihtsasti hooldatatavad ja mugavad markiisid rõdudele ja terassidele, mille saab katuseks pea kohale välja ning uuesti kokku kerida. Meie markiisid on tugeva konstruktsiooniga ning kannatavad tuult ja kerget vihma.

VELUXI KATUSEAKENDE KATTED

Kardinad VELUX katuseakentele – vali kõikide suuruste ja värvide vahel.

Velux katuseaken on, aga kardinat veel pole? Rulood, pimendusrulood, päikesevarjud, voldikkardinad, ribakardinad, putukavõrgud ja turvarulood ootavad sind meie juures!

E-poes valitud kangad kuni -20%!

E-poes valitud tekstiil- ja kassettruloode kangastele soodustus kuni 20%

Laokangaste soodusmüük

Lao kangajääkidest valmistatud tekstiil- ja kassettrulood hinnasoodustusega kuni 25%!
%