Markiisid
Markiisid muudavad terrassi ja rõdu ilmastikukindlaks, andes hoonele ka stiilse välimuse.

Lihtsasti hooldatavad ja mugavad markiisid saab rõdudel ja terrassidel katuseks välja ja uuesti kokku kerida.

Markiisid on loodud kaitseks päikese ja vihma eest rõdudel, terrassidel, kodude ja äride ustel-akendel, kus tavaolukorras katust ei ole. Lisaväärtusena muudavad markiisid miljöö hubasemaks ning värskendavad maja välisilmet, luues suvise meeleolu.

Markiiside konstruktsioonid on valmistatud kergest ja vastupidavast alumiiniumist. Need kaetakse ilmastikukindla tekstiiliga: kas akrüülkanga või PVC-kangaga. 

Markiise on kolme tüüpi:

 • Liigend- ehk terrassimarkiisid on mõeldud terrassidele. Neid saab liigutada kas käsitsi, väntajamiga või mootoriga – seinalüliti või juhtpuldi abil. Motoriseeritud markiisile saab lisada ilmastikuautomaatika, mis reageerib tuulele ja päikesele. Pakume valget, hõbedast, beeži, tumepruuni ja grafiithalli värvi markiisikonstruktsioone.
 • Lihtmarkiisid kaitsevad aknaid ja rõdusid päikese eest. Neil on valge alumiiniumkonstruktsioon ning neid saab juhtida nii väntmehhanismi kui elektrimootoriga.
 • Korvmarkiisid on erikujulised ümarad markiisid, mida kasutatakse tavaliselt äride uste ja akende päikese eest kaitsmiseks. Samuti on korvmarkiisile mugav trükkida oma firma logo.

 

Saada hinnapäring!

  Toote mõõdud

  E-poes valitud kangad kuni -20%!

  E-poes valitud tekstiil- ja kassettruloode kangastele soodustus kuni 20%

  Laokangaste soodusmüük

  Lao kangajääkidest valmistatud tekstiil- ja kassettrulood hinnasoodustusega kuni 25%!
  %