Markiisid
Markiisid muudavad terrassi ja rõdu ilmastikukindlaks, andes hoonele ka stiilse välimuse.

Lihtsasti hooldatatavad ja mugavad markiisid rõdudele ja terassidele, mille saab katuseks pea kohale välja ning uuesti kokku kerida. Meie markiisid on tugeva konstruktsiooniga ning kannatavad tuult ja kerget vihma.

Markiise kasutatakse kaitseks päikese ja vihma eest. Lisaväärtusena loovad markiisid hubase miljöö väliterrassile ja värskendavad maja välisilmet, luues suvise meeleolu.

Markiiside valmistamisel kasutatakse spetsiaalset ilmastikukindlat ja vastupidavat akrüülkangast või vihmakindlat PVC-kangast. Markiiside konstruktsioonid on valmistatud alumiiniumist, mis on kerge ja vastupidav materjal.

Markiise valmistatakse erinevaid tüüpe:

Liigend- ehk terrassimarkiisid
Sõltuvalt kaetava pinna suurusest on võimalik valida kas kergema või tugevama konstruktsiooniga markiisi tüüp, samuti kassetiga markiis, mille kangas kokkurullituna jookseb kangast kaitsva kasseti sisse. Võimalus on valida valge, hõbedase, beeži, tumepruuni või grafiithalli värviga markiisikonstruktsioonide vahel.

Terrassimarkiise on võimalik liigutada kas väntajamiga, käsitsi või elektriajamiga. Suurema pinnaga markiiside puhul on soovitav kasutada elektriajamit. Kui elektriajam on varustatud vastuvõtjaga, siis on mootor puldist juhitav. Selliselt juhitavale markiisile saab lisada ilmastikuautomaatika, mis reageerib tuulele ja päikesele.

Lihtmarkiisid
Kasutatakse akende ja rõdude kaitseks päikesekiirguse eest. Lihtmarkiisidel on valgest värvitud alumiiniumist kerge konstruktsioon. Lihtmarkiiside juhtimiseks kasutatakse enamasti väntmehhanismi. Soovi korral võimalik kasutada ka elektrimootorit, see on eriti praktiline, kui on tegemist kõrgemate korruste akende ees asuvate markiisidega.

Korvmarkiisid
Erinevate kujudega ümarad markiisid, mida põhiliselt kasutatakse äride uste ja akende kaitseks päikesekiirguse eest. Samas on sellised markiisid hea võimalus firma logo näitamiseks.

    Toote mõõdud