Kardinapuud ja -siinid
Karinapuud ja siinid pakuvad palju võimalusi kardinate akende ette riputamiseks.

Mitmekülgsed kardinapuud ja siinid igasse koju. Leia enda kodu ja interjööri jaoks sobivad kardinapuud ja siinid meie valikust.

Alumiiniumist kardinasiinid:

Alumiiniumsiinid on minimalistlik lahendus tekstiilkardinate paigaldamiseks kaasaegses kodus. Siinid kinnitatakse tavaliselt lakke, kuid sobivas mõõdus lisakronsteinide abil on neid võimalik ka seinale kinnitada. Kardinasiine pakume erinevates mõõtudes – igaüks leiab endale sobivaima. Kõik siinid komplekteerime kinnituste ja kardinakanduritega vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele, arvestades riputatava kardina raskust ja soovitava kardinapaela tüüpi.


Valida saab valge, hõbedase, kuldse, pronksikarva ja musta kardinasiini vahel.


Metallist kardinapuud:

Metallist kardinapuud suurejooneliste otsikutega toovad esile suursuguste kardinate luksusliku disani. Samas kannab lihtne metallist kardinapuu sobiva otsikuga väärikalt mistahes öösidega kardinat.

Pakume metallist kardinapuutorusid läbimõõduga 16 mm, 25 mm ja 28 mm. Kardinapuud komplekteeritakse vajalike kinnituste, kardinapuuotsikute ja kardinakanduritega vastavalt tellija valikule. 16 mm kardinapuude komplektid on pakkuda  järgmistes toonides: messing, kroom, must, must kuld,valge kuld, roheline kuld, punane kuld, sinine kuld; 25 mm kardinapuud – messing, kroom, valge kuld; 28 mm kardinapuud – valge kuld, must kuld.

    Toote mõõdud