Paneelkardinad
Kaunid, lihtsad ja sirged siinil jooksvad paneelkardinad lisavad tuppa ruumikust.

Pole oluline, kas koju või kontorisse, paneelkardinad rahuldavad erinevad valgusvajadused ning sobivad isegi ruumi jaotamiseks.

Paneelkardinad on tekstiilkardinad, mis liiguvad akende ees lakke kinnitatud siinidel küljelt küljele. Kangaste allotsa on õmmeldud raskused, mis hoiavad kardinaid sirgete paneelidena. Need aknakatted on hea lahendus suurtele aknapindadele. Siinide külge kinnitatud kardinapaneele saab liigutada käsitsi paneeli küljes oleva kardinavardaga

Paneelkardinaid saab valmistada erinevatest kangastest, kombineerides õhemaid ja paksemaid, mustrilisi ja ühevärvilisi. Sirgelt langevad kangad on kaunis kujunduselement, mida vajalikku kohta paigutades võib kasutada ka näiteks garderoobiuste või ruumijagatena. Õhukesest kangast paneelid toimivad päevakardinana, paksemad varjava öökardinana. Looduslikust kiust paneelid toovad tuppa maalähedase värskuse.

Pakume sobivas mõõdus kardinapaneele koos mehhanismidega, aga ka ainult mehhanismikomplekte neile, kes soovivad kardina ise kodus õmmelda. Valikus on valged ja hõbedased alumiiniumist valmistatud paneelimehhanismid, mis on vastavalt vajadusele 2–5 realised.

 • Mõõda laius paneelkardinate soovitud asukohas
 • Mõõda kõrgus paneelkardinate soovitud asukohas

Saada hinnapäring!

  Toote mõõdud

  E-poes valitud kangad kuni -20%!

  E-poes valitud tekstiil- ja kassettruloode kangastele soodustus kuni 20%

  Laokangaste soodusmüük

  Lao kangajääkidest valmistatud tekstiil- ja kassettrulood hinnasoodustusega kuni 25%!
  %