Putukavõrgud
Ilmastikukindlad ja vastupidavad putukavõrgud kaitsevad tüütute putukate eest.

Putukavõrgu saab paigaldada peaaegu kõigile akendele ja ustele. Hoia aknad tuulutusasendis või pärani lahti – tuppa tungivate putukate pärast pole vaja muretseda.

Raamiga putukavõrkudele ja Putukavõrgud rõduustele -20%

Kevadel ja suvel muutuvad eriti vajalikuks putukavõrgud, mis takistavad tüütute putukate pääsu eluruumidesse. Lisaks on erilise tiheda antiallergilise võrgu abil võimalik kaitsta allergikuid õietolmu eest. Samuti on pakkuda tugevamat metalse kiuga võrku, mis takistab koduloomade väljapääsemist.

Putukavõrke on võimalik paigaldada nii avatavatele akendele kui ka terrassi- ja rõduustele.

Putukavõrgud sissepoole avanevatele akendele

  • Kassetti paigutatud putukavõrk. Putukavõrk on paigutatud kasseti sisse ning liigub karvastatud küljesiinide vahel, mis takistavad putukate pääsu ruumi. Vedrumehhanism hoiab võrgu pingul. Selline putukavõrk paigaldatakse püsivalt väljaspoole aknaava ümber. Kui putukahooaeg lõpeb, saab võrgu kassetti kerituna jätta uut kevadet ootama. Võrku saab kasutada ainult sissepoole avanevate akende puhul. Valikus valged ja pronksikarva kassetid.
  • Raamiga putukavõrk. Putukavõrk on kinnitatud akna valgusava suuruse raami sisse ning paigutatakse avasse kinnitusklambritega, mis ei takista akna avamist ega sulgemist. Selline raami sees olev putukavõrk on kasutatav ainult sissepoole avanevate akende puhul. Võimalik valida tellijale sobiv võrk – tavaline, antiallergiline, metalliseeritud, triibuline või läbipaistmatu võrk. Võimalikud raami värvid – valge, tumepruun, kuldne tamm. Putukavõrgu tellimiseks tuleb teada valgusava mõõtu (laius x kõrgus) ning valgusava serva paksust, et leida sobivate kinnitustega raam – valikus on pöörkinnitused 18 mm, 20 mm ja 25 mm paksustele servadele.

Putukavõrgud rõduustele

Rõduustele pakume vedrumehhanismiga ruloo-tüüpi putukavõrku. Putukavõrgu kassett  ja küljesiinid  paigaldatakse väljaspoole uksepiida külge. Võrku on võimalik liigutada vastavalt paigaldusele kas vasakult paremale või paremalt vasakule. Talveks jäetakse võrk kokkukerituna kasseti sisse uut hooaega ootama. Rõduustele pakume ainult valge kassetiga putukavõrke. Ruloo-tüüpi putukavõrkude tellimiseks on vaja teada valgusava mõõtu (laius x kõrgus) ning üle peaks mõõtma ka ava ümbritseva serva laiuse, et olla kindel, kas ruloo kasseti ja küljeliistude paigaldamiseks on piisavalt ruumi. Vajalik serva laius peaks olema vähemalt 40 mm.

    Toote mõõdud