Roomakardinad
Tekstiilist roomakardinad on minimalistlikud ja sobivad igasse interjööri.

Üles tõmmates moodustuvad voldid, alla lastes on kangas sirge. Olenevalt kangast võib see olla seinaga kokku sulanduv või hoopis suurejooneliselt ekstravagantne.

Rooma kardinaid pakume kettmehhanismil nii valmis kardinana kui ka kliendi valitud kangast õmmelduna. Samuti müüme eraldi kardinamehhanisme neile, kes soovivad kardina ise valmis õmmelda. Rooma kardinaid on võimalik paigaldada nii seinale kui ka lakke, samuti aknaorva, kui aken ei ole avatav või avaneb väljapoole. Rooma kardinaid on väga hea paigutada üksteise kõrvale – kardinate vahele ei jää katmata vahesid.

Paigalduskoha valikul tuleb arvestada sellega, et sõltuvalt kardina materjalist on kokkulapitud kardinapaki kõrgus 20–25 cm – kardin tuleks paigutada selle võrra avast kõrgemale, et kardinapakk ei jääks avatavale aknale või uksele ette.

Valmiskardinad
Võimalik on tellida kliendi soovitud mõõdus spetsiaalsest rooma kardina kangast valmiskardinaid. Valikus on erinevas toonis rooma kardina kangad. Kardin valmistatakse kettmehhanismil ja kardina voldid moodustatakse kangasse paigutatud vahelattidega. Kardina suurim võimalik laius on 190 cm ja suurim kõrgus 350 cm.

Rooma kardina kettmehhanism koos kardinaga kliendi valitud kangast
Pakume rooma kardina kettmehhanisme, mille juurde õmbleme kliendi valitud tekstiilist soovitud mõõdus rooma kardina. Kangast on võimalik valida meie poolt pakutavate kardinatekstiilide hulgast (tellimisaeg 2–4 nädalat) või tuua õmblemiseks oma kangas. Oma kanga kasutamisel palume eelnevalt kindlasti konsulteerida kanga valiku osas, sest mitte kõik kangad ei sobi rooma kardinaks.

Rooma kardina kettmehhanismid
Pakume kardina kettmehhanisme kliendi poolt soovitud komplektsuses nii rooma kardinate kui ka austria ning prantsuse kardinate õmblemiseks.

Looduslikest materjalidest rooma kardinad
Pakume ka looduslikest materjalidest (bambusliistud, taimsed kiud, paber) rooma kardinaid. Sellised kardinad on juhitavad nööriga.

    Toote mõõdud