Voldikkardinad
Voldikkardinad saab avada ülevalt ja alt. Kerge ja struktuurne voldikkardin mõjub toas hubasemalt ja pehmemalt kui sirge ruloo.

Voldikkardinad säilitavad valgust reguleerides privaatsuse, sobivad ideaalselt erikujulistele akendele ja igasse interjööri.

Voldikkardinate valmistamisel kasutatakse voltidena suletavat tekstiilkangast ehk plisseekangast. Voldikkardina eeliseks on see, et osa kardinamudelid on avatavad ülalt alla, jättes akna ülemise osa avatuks ning varjates alumise poole võõraste pilkude eest.

Voldikkardinaid on erinevaid tüüpe, mida on võimalik paigaldada klaasiavadele või riputada akende ette. Voldikardinatega on väga hea katta erikujulisi aknaavasid.

Kardinad on sõltuvalt kardina mudelist juhitavad käepidemete või nööriga. Voldikkardina kangavalikus on erineva tihedusega ja paljudes erinevates värvitoonides kangaid, sh pimendavad ja pestavad kangad.

Ülevalt poolt avatavate kardinate suurim laius on 170 cm, suurim kõrgus 250 cm; ainult ruloona rippuva voldikkardina suurim laius on 230 cm ja suurim kõrgus 250 cm. Klaasiavale paigaldatav voldikkardin vajab klaasiliistu sügavuseks vähemalt 15 mm. Kitsama klaasiliistu puhul tuleb ava peale paigaldamiseks lisada seinakronsteinid või kasutada akna ette riputatavat voldikkardina mudelit.

Voldikkardina tellimiseks peab mõõtma katta soovitud pinna laiuse ja kõrguse.

    Toote mõõdud