Voldikkardinad

Voldikkardinaid saab avada ülevalt ja alt. Kerge ja struktuurne voldikkardin mõjub toas hubasemalt ja pehmemalt kui sirge ruloo.

Voldikkardinad säilitavad valgust reguleerides privaatsuse, sobivad ideaalselt erikujulistele akendele ja igasse interjööri.

Voldikkardinad valmistatakse voltidena suletavat tekstiilkangast ehk plisseekangast. Voldikkardinaid on erinevaid tüüpe, neid on võimalik paigaldada klaasiavadele või riputada akende ette. Voldikardinatega on väga hea katta erikujulisi aknaavasid.

Voldikkardinad on sõltuvalt kardina tüübist juhitavad käepidemete või nööriga. Kangavalikus on erineva tihedusega ja paljudes erinevates värvitoonides kangaid, muuhulgas ka pimendavad ning pestavad kangad.

Osa voldikkardina mudeleid avaneb ka ülevalt poolt, lubades ülalt tuppa valguse ning varjates alumise poole võõraste pilkude eest.

Voldikkardinatel on järgmised mõõdupiirangud:
  • ülevalt ja alt avatava kardina suurim laius on 170 cm, suurim kõrgus 250 cm;
  • ainult alt avatava kardina suurim laius on 230 cm, suurim kõrgus 250 cm.

Klaasiavale paigaldatav voldikkardin vajab klaasiliistu sügavuseks vähemalt 15 mm. Kitsama klaasiliistu puhul tuleb ava peale paigaldamiseks lisada seinakronsteinid või kasutada akna ette riputatavat voldikkardina mudelit.

Tellimissoovi korral saada meile hinnapäring oma akna- või ukseava katmist vajava osa mõõtudega!

Saada hinnapäring!

    Toote mõõdud