Turvakardinad

Turvakardinad hoiavad sinu ning su ettevõtte vara.

Turvakardinad kaitsevad sissemurdmiste eest ja piiravad vajadusel nähtavust võõrastele pilkudele.

Turvakardinaid kasutatakse vara kaitsmise eesmärgil kodudes ja ettevõtetes. Kardinaid saab liigutada käsitsi või motoriseeritult, rullides neid kokku ja uuesti laiali. Turvakardinaid valmistatakse survepressitud alumiiniumprofiilidest, mille pind on anodeeritud alumiiniumi tooni. Meie turvakardinate profiilid on suurusega 56 x 13,5 mm.

Pakume kaht tüüpi turvakardinaid:

 • Avadega turvakardin kaitseb ust või akent sissemurdmise eest, kuid ei piira nähtavust. Kuni 4 m² suurust kardinat saab liigutada väntajamiga, suuremate pindade puhul kasutatakse elektrimootorit, mis on juhitav seinalüliti või juhtpuldi abil. Avade suurus on 80×30 mm. 
 • Umbprofiilist turvakardin kaitseb ust või akent ning piirab lisaks ka nähtavust. Kuni 3 m² suurust kardinat saab liigutada väntajamiga, suuremate pindade puhul kasutatakse elektrimootorit, mis on juhitav seinalüliti või juhtpuldi abil.
 
Lisaks turvakardinatele pakume ka turvaruloosid, mis on alumiiniumist korpuse ja polüuteraanvahust täidisega aknakate – väiksema vastupidavusega, kuid müra-, kuuma- ja külmakaitsega lahendus.
 • Mõõda ava laius (L1)
 • Mõõda ava kõrgus (H1)
 • Märgi tellimusse, kas soovid turvakardinat ava sisse või peale

Saada hinnapäring!

  Toote mõõdud

  E-poes valitud kangad kuni -20%!

  E-poes valitud tekstiil- ja kassettruloode kangastele soodustus kuni 20%

  Laokangaste soodusmüük

  Lao kangajääkidest valmistatud tekstiil- ja kassettrulood hinnasoodustusega kuni 25%!
  %