E-pood
Telli rulood mugavalt meie e-poest koju. Valikus on tekstiilrulood ja kassettrulood. Vali välja endale sobiv! Tasuta tarne alates neljast tootest.

Voldikkardinad

Voldikkardinad valmistatakse voltidena suletavat tekstiilkangast ehk plisseekangast. Voldikkardinad avanevad nii altpoolt, kui ka ülevalt poolt, lubades ülalt tuppa valguse ning varjates alumise poole võõraste pilkude eest.

Raamil putukavõrgud

Putukavõrk paigaldatakse olemasoleva aknaraami valgusavasse selliste kinnitusklambritega, mis ei takista akna sulgemist. Saab valida standardvõrgu ning eriomadustega võrkude vahel. Antiallergiline võrk kaitseb õietolmu eest, invisible võrk on silmale peaaegu nähtamatu, alumiiniumvõrk ei rebene koduloomade küüniste all. Raami saab talvehooajaks lihtsasti eemaldada.

Putukavõrguga uks

Putukavõrguga uks võimaldab tuulutada tuba, takistades putukate ligipääsu ruumidesse. Saab valida standardvõrgu ning eriomadustega võrkude vahel. Antiallergiline võrk kaitseb õietolmu eest, invisible võrk on silmale peaaegu nähtamatu, alumiiniumvõrk ei rebene koduloomade küüniste all.

Kassettrulood

Kassettrulood võimaldavad katta akna klaasiava, jättes aknalaua vabaks. Eriti mugav on kasutada selliseid ruloosid terrassi- ja rõduuste akendel või muudel sageli avatavatel akendel – aknad jäävad avatavaks, ilma et peaks rulood eest ära võtma.

Tekstiilrulood

Rulood on lihtsad ja hooldusvabad aknakatted, mis sobivad suurepäraselt akna katmiseks praktilistel eesmärkidel – need kaitsevad päikesekiirguse eest, tagavad privaatsuse, pimendavad, olles samaks ka ruumi kujunduselemendiks.

Smart Blinds mootorid

Smart Blinds mootoreid saab paigaldada kõikidele ketiga juhitavatele kardinatele: tekstiil- ja kassettruloodele, roomakardinatele jne. Mootoreid saab ühendada nutiseadmega ja laadida kaabli või päikesepaneeli abil. Päikesepaneeli valgusandur võimaldab seadistada kardinaid automaatselt avama ja sulguma.

Outlet

Outletis pakume kindlates mõõtudes valmistooteid eriti suure soodustusega. Pakkumised uuenevad seoses laoseisuga – uuri, mis on praegu saadaval!

E-poes valitud kangad kuni -20%!

E-poes valitud tekstiil- ja kassettruloode kangastele soodustus kuni 20%

Laokangaste soodusmüük

Lao kangajääkidest valmistatud tekstiil- ja kassettrulood hinnasoodustusega kuni 25%!
%