Hörmann 2022 kampaania

Oleme ametlikud Hörmanni edasimüüjad Lõuna-Eestis

Meil on müügil Saksa firma Hörmanni tooted. Lisaks pakume Hörmanni toodete paigaldust.

 

Hörmann – kvaliteet, mida saab usaldada. Investeerides Hörmanni toodetesse, investeerid tootesse terveks eluks. Hörmann on Euroopas turuliider kompomissitu kvaliteedi ja suurepäraste tehniliste lahendustega. See tagab sulle kindlustunde Hörmanni toodete ostmisel.

Koju

Meilt leiad suure valiku Hörmanni tooteid koju – sektsioonuksed, käänduksed, rullgaraažiuksed, garaažiuste- ja väravaajamid, välisuksed.

Hörmann on Saksamaa kompromissitu kvaliteet, mis on loodud kestma. Hörmanni tooted on suurepärane kombinatsioon kvaliteedist, ohutusest ja intelligentsest tehnikast. Kõik ukse- ja ajamikomponendid toodetakse ja arendatakse välja Hörmanni enda poolt, need on sajaprotsendiliselt omavahel kokku sobivad ning ohutuse huvides sõltumatute ja tunnustatud kontrollinstitutsioonide poolt kontrollitud ja sertifitseeritud. 

Tööstushoonele

Meilt leiad suure valiku Hörmanni tooteid tööstushoonetele. Tööstushoonete sektsioonuksed, rulluksed ja –võred, liugväravad, tööstusribakardinad, tule- ja suitsutõkke-lükanduksed, laadimistehnika.Hörmannil on juba enam kui 80-aastane kogemus tõstuste tootmisel ja üle 20 miljoni müüdud ukse ja ajamiga ollakse Euroopas turuliider. See tagab kindlustunde Hörmanni ajami ostmisel.

E-poes valitud kangad kuni -20%!

E-poes valitud tekstiil- ja kassettruloode kangastele soodustus kuni 20%

Laokangaste soodusmüük

Lao kangajääkidest valmistatud tekstiil- ja kassettrulood hinnasoodustusega kuni 25%!
%