Öö ja päeva rulood
Rulood on lihtsad ja hooldusvabad aknakatted.

Naudi täielikku kontrolli ruumi siseneva valguse üle olenemata kellaajast. Öö ja päeva rulood võimaldavad valgust ja privaatsust reguleerida ilma rulood täielikult üles kerimata – see on mugav ja praktiline.

Öö ja päeva ruloodel on lisaks varjamisele ka päevakardina ülesanne. Rulood ripuvad akna ees ööpäevaringselt. Neis kasutatakse kas kahte kangakihti või spetsiaalset kahekihilist kangast. Piisab rulookanga asendi muutmisest, et muuta varjav ruloo läbipaistvaks päevakardinaks. Ruloosid juhitakse kettmehhanismiga.

Öö ja päeva ruloosid pakume kahte tüüpi:

Zebra-rulood

Zebra-ruloode valmistamisel kasutatakse erilist triibulist kangast, mille üks triip on võrgulaadne või läbipaistev ning teine triip tihedakoeline kangas. Kangas on asetatud ruloole kahekordsena ning triipude asendit muutes saab muuta rulood varjavaks või läbipaistvaks. Ruloo kinnitatakse seinale või lakke.

Selliseid ruloosid on võimalik tellida valge värvitud alumiiniumkassetiga (suurim laius 210–250  cm ja suurim kõrgus 240–310 cm) või ilma kassetita (suurim laius 150 cm ja suurim kõrgus 210–280 cm).

Siluett-rulood

Siluett-ruloode valmistamisel kasutatakse erilist kahekihilist kangast, mille kahte kangakihti ühendavate lamellide reguleerimisel saab rulood muuta läbipaistvaks päevakardinaks või varjavaks rulooks. Rulood juhitakse kettmehhanismiga, ruloo asetseb valges värvitud alumiiniumkassetis. Ruloo kinnitatakse seinale või lakke. Ruloo suurim laius 275 cm ja suurim kõrgus 260 cm.

    Toote mõõdud