Välirulood
Rulood on lihtsad ja hooldusvabad aknakatted.

Kaitse oma rõdu, terrassi või kohvikut päikese eest meie stiilsete välisruloodega. Välirulood varjavad päikest, lastes samal ajal läbi pehme kuma – ideaalne, kui soovid privaatsust ilma valgust kaotamata.

Välirulood on hoone välisfassaadile paigaldatavad kassettrulood. Eriti hea on selliste ruloode kasutamine otsustada juba maja ehitamisel, siis on võimalik ruloode kassetid peita ehitise sisse.

Väliruloodes kasutatakse spetsiaalse koega screen-kangast või rastriga PVC ja polüestermaterjali segust kangast. Need materjalid hajutavad otsese päikesevalguse ning ei lase ruumidel üle kuumeneda, jäädes samas vähem või rohkem läbipaistvaks.

Väliruloosid on võimalik teatud tingimustel juhtida ka käsitsi, kuid mugavamaks teeb selliste ruloode liigutamine elektriajamiga (eriti juhul, kui tegemist kõrgematel korrustel asuvate akendega), kasutades juhtimiseks seinalülitit või juhtpulti. Ruloodele on võimalik lisada lukustussüsteem ja ilmastikuautomaatika.

Väliruloosid pakume ainult eritellimusena. Tellimissoovi korral saatke hinnapäring ava mõõtudega ja sooviga juhtimisviisi osas – selle põhjal leiame Teile sobivaima ruloo tüübi ning teeme vastava hinnapakkumise.

    Toote mõõdud