Maja välisuksed

nr.42

Välisukse komplekt koosneb 62 mm paksusest ukselehest, puitlengist ning ASSA analooglukust AN565 koos originaalse lukukorpusega. Ukselehe sees on kahel pool alumiiniumlehed, mille vahele on paigutatud vahtpolüstüroolist soojustuskiht. Alumiiniumlehed väldivad ilmastikumuutustest tekkida võivat ukselehe kaardumist ja paisumist. Ukselehe välispind on kaetud kahelt poolt HDF plaadiga (kõrgsurve puiduplaat, mis on mõeldud spetsiaalselt välisuste tootmiseks).

Pinna viimistlemine

Ukselehe viimistlemiseks kasutatakse RAL–värvikaardil esindatud värve või sobivas toonis Akzo Nobeli peitsidega toonitud kase- või tammespooni, mis on pärast peitsimist lakitud. Viimistlemisel kasutatavad kõvendiga ilmastikukindlad värvid ja lakid tagavad vastupidavuse välistingimustele ning õige hooldamise korral ukse pikaealisuse.

Omadused

Ukse parema soojapidavuse tagamiseks kasutatakse topelt-silikoontihendeid – üks perimeetriliselt ümber ukse ja teine ukselengi sees. Ukse soojapidavuse näitaja sõltuvalt klaaspaketi suurusest on U=0,8–1,0 W/m2K.

Valgusavana ukses saab kasutada kahe- või kolmekordset klaaspaketti, millest üks klaas võib olla kirgas klaas, jääklaas, toonklaas või peegelklaas. Uksele paigaldatakse ASSA analooglukk AN565 koos ASSA originaalse lukukorpusega. Olemas on valmidus mõneks muuks kliendi soovitud lukustuseks.

Uks valmistatakse väljapoole avaneva manteluksena, käelisus vastavalt tellija valikule. Võimalik on lisada uksega sama lengi sisse kinnine või avatav laiend, klaasist laiend või aken ukse kohale.

Hinnapäring

 

Kinnitus